Вітаємо з Днем усиновлення!

Вітаємо з Днем усиновлення!День усиновлення – це відносно молоде свято, але, безумовно, дуже важливе. Вперше українці відзначили цей день зовсім недавно – в 2009 році.
У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків. Їм може бути і півроку, і два, і п’ятнадцять, і навіть за тридцять – але це завжди їх свято.
Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.
Вітаємо з Днем усиновлення!Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
У цей урочистий день ми повинні думати також і про тих дітей, які ще чекають на родину, котра стане для них рідною.
Висловлюємо велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом із цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!
Вітаємо з Днем усиновлення!Віримо, що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала сім’ю. Чужих дітей не буває, і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.
Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.
Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!
Протягом останніх п’яти років в Донецькій області усиновлено 632 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом на території області проживає 1097 усиновлених дітей.
На обліку дітей, які можуть бути усиновлені, в області перебуває 1189 дитини, 609 влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 46 перебувають під опікою піклуванням громадян України. Більше 500 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в інтернатних закладах центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, ПТУ, ліцеях чекають на свої родини.
За підсумками 8 місяців 2021 року в області усиновлено 82 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування (на 30,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року), з них громадянами України – 40 дитини, що на 7 більше, ніж за 8 місяців 2020 року, та іноземцями – 42 дитини, що на 18 менше, ніж у минулому році.)