Привітання прийомних родин до Дня усиновлення у місті Авдіївка

Привітання прийомних родин до Дня усиновлення у місті Авдіївка Привітання прийомних родин до Дня усиновлення у місті Авдіївка Привітання прийомних родин до Дня усиновлення у місті Авдіївка Привітання прийомних родин до Дня усиновлення у місті Авдіївка

30 вересня 2021 року, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкувала День усиновлення.
Це свято не обійшло стороною і Авдіївку, в якій проживають родини, що взяли на виховання у свою сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У цей день з вітальними словами та подарунками до прийомних родин міста завітали заступники керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації, начальник служби у справах дітей та спеціаліст служби. Вони подякували прийомним батькам за родини, які вони створили і подарували дітям, а з ними – любов, віру та надію на щасливе життя.
Під час відвідування однієї з таких сімей, дитина, яка нещодавно опинилась у нових для себе, затишних умовах та вперше відчула, що таке насправді родинне тепло, подякувала гостям не за подарунки і смаколики, а за маму.