30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновлення

30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновленняСлужбою у справах дітей облдержадміністрації організовано та проведено обласний захід до Дня усиновлення  30 вересня та 1 жовтня у Святогірську.

В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові  та матері їхньої Софії в Україні з 2009 року відзначається День усиновлення. У цей день ми щиро дякуємо батькам-усиновлювачам, висловлюємо вшанування прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам –  усім, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини.

30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновлення«Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання. Усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі дали кожній дитині, яка зростає у сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло» – зазначила заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, вітаючи присутніх зі святом.

30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновленняУчасть у заході, який відбувся на базі комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» м. Святогірська, взяли 25 сімей усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів зі всіх територіальних громад області.

У межах заходу, у тому числі, відбулось урочисте нагородження усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, проведення для них тренінгових програм; організація та проведення для дітей майстер-класів, конкурсів, спортивних змагань тощо.

30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновлення 30 вересня у м. Святогірськ відбулось обласне свято з нагоди Дня усиновлення