Завдання Мирноградської територіальної громади – зменшення кількості дітей, які виховуються в інтернатних закладах

Виконавчим комітетом Мирноградської міської ради ухвалено рішення від 20.03.2019 № 108 «Про затвердження заходів щодо виконання регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Донецькій області на 2019-2026 роки у м. Мирноград», згідно з яким у місті активно проводиться робота з обмеження потрапляння дітей у такі заклади, зменшення кількості дітей, які виховуються в інтернатних закладах, шляхом їх влаштування до сімейних форм виховання, забезпечення доступності послуг для дітей та сімей з дітьми відповідно до їхніх потреб на рівні територіальної громади тощо.

Станом на 01.08.2021 на обліку служби у справах дітей м. Мирноград перебуває 140 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 127 (90,7%) влаштовані до сімейних форм виховання, 10 (7,1%) дітей знаходяться на утриманні держави та потребують батьківської турботи.

У серпні цього року на порядку денному апаратної наради з керівниками, начальниками відділів, секторів та управлінь міста було розглянуто питання щодо забезпечення права на сімейне виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нашої громади, які знаходяться на повному державному утриманні. Начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Ганна Смикова ознайомила присутніх із долею кожної дитини, яка потребує любові та батьківської опіки,  розповіла про проблеми та закликала присутніх разом працювати у напрямку забезпечення найкращих інтересів  дітей Мирноградської територіальної громади, а саме: зростання у сімейному оточенні або максимально до нього наближеного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *