Урочисте вручення ключів від квартири дитині-сироті у місті Авдіївка

Сьогодні у місті Авдіївка відбулася урочиста подія – вручення ключів від квартири дитині-сироті.
Це стало можливим завдяки реалізації програми з придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, на умовах співфінансування 50 на 50 за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів, ОТГ.
Урочисте вручення сертифікату на квартиру та ключів проводили начальник служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації Наталія Тимофеєва, керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Віталій Барабаш разом із заступниками військово-цивільної адміністрації Сергієм Легеньким та Євгеном Удовенко. Захід було розпочато у приміщені військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка, під час якого дитині-сироті були вручені сертифікат на квартиру від голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленка П.О. та керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Барабаша В.С. та ключі від житла.
Продовження заходу відбувалося вже у квартирі, яку дитина побачила вперше у своєму житті та відкрила двері власними ключами. Квартира забезпечена всім необхідним для комфортного проживання в ній.
Наприкінці заходу щирі слова подяки висловили бабуся-опікун дитини та сама неповнолітня, зазначивши, що саме завдяки таким програмам, увазі з боку обласної та місцевої влади до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є віра у майбутнє дітей та віра у нашу державу Україну!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *