Урочисте вручення головою облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Кириленком П.О. та міськими головами, головою райдержадміністрації сертифікатів та ключів від автомобілів дитячим будинкам сімейного типу

З метою підтримки діяльності дитячих будинків сімейного типу до Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік внесено захід щодо придбання автомобілів, які будуть передаватись у користування дитячим будинкам сімейного типу, що функціонують на території Донецької області, в яких виховуються 8 і більше дітей, включаючи рідних, усиновлених та дітей, які перебувають під опікою та піклуванням на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів (50/50). В обласному бюджеті передбачено 5000,00 тис. грн.
Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.10.2019 № 1083/5-19 затверджено Порядок надання у користування у 2019 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на придбання автомобілів, які будуть передаватись у користування дитячим будинкам сімейного типу, що функціонують на території Донецької області, в яких виховуються 8 і більше дітей, включаючи рідних, усиновлених та дітей, які перебувають під опікою та піклуванням на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
26 грудня 2019 року в залі засідань облдержадміністарції відбулось урочисте вручення головою облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Кириленком П.О. та міськими головами, головою райдержадміністрації сертифікатів та ключів від автомобілів дитячим будинкам сімейного типу.
Сертифікатів та ключів від автомобілів Ford Transit отримали  ДБСТ в містах: Маріуполь, Покровськ, Краматорськ, Вугледар та Мангушському районі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *