Участь у Міжнародному форумі соціальної дії «Захист прав дітей на окупованих територіях та під час військових конфліктів»

1 червня 2019 року у м. Вінниця в Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса  пройшов Міжнародний форум соціальної дії «Захист прав дітей на окупованих територіях». У форумі приймали участь доктори наук, доценти, завідуючи кафедрами Донецького національного університету, Сілезького технічного університету (Польща), Бельцького університету ім. А.Руссо (Республіка Молдова), виконавчий директор Фонду «Відкрита політика», правозахисники з Литви, військові репортери, журналісти.

При підтримці Донецької обласної державної адміністрації у форумі прийняли участь представники Донецької області, а саме: начальник служби у справах дітей  військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Ольга Точило, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Мар’їнської райдержадміністрації Оксана Грибань, Ірина Грушковська, головний спеціаліст служби у справах дітей Мар’їнської райдержадміністрації.

 

Під час форуму розглядались наступні питання: право на освіту  дітей з окупованих територій та лінії зіткнення; інформаційний вимір окупації та збройних конфліктів, як уберегти дітей; захист прав дітей на окупованих територіях: міжнародний досвід та українські реалії; управління постконфліктними територіями: досвід для України.

Всі учасники форуму мали змогу виступити, стати учасником активних дискусій.

Наприкінці заходу була затверджена резолюція Форуму, яка буде направлена до певних Міністерств України, Уповноваженому Президента України з прав дитини, спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні, коаліції «Права дитини в Україні» (18 українських та міжнародних організацій) та іншим громадським та благодійним організаціям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *