У Мирнограді проведено зустріч представників міських установ та організацій з прийомними батьками та батьками – вихователями

У сучасному світі синдром вигорання перетворився на «хворобу» соціальних і комунікативних професій таких, як: соціальні працівники, лікарі, вчителі тощо. Але окремо варто говорити і про синдром емоційного вигорання у прийомних батьків та батьків-вихователів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Незважаючи на те, що вони мають чималий досвід виховання дітей, їм важливо отримути підтримку, допомогу кваліфікованого спеціаліста чи просто поділилися своїми проблемами, з якими вони стикаються в повсякденному житті.
Служба у справах дітей є головним провідником діяльності органу опіки та піклування у сфері захисту прав та законних інтересів дітей. 28.02.2020 службою у справах дітей організовано зустріч прийомних батьків з представниками міських установ та організацій: управління соціального захисту населення, відділу освіти, лікарні, центру надання адміністративних послуг.
Головною метою заходу було здійснення соціальної підтримки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, попередження виникнення обставин, які перешкоджають функціонуванню таких сімей, підтримка емоційного стану батьків та отримання нових знань у сфері законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *