У Мирнограді проведено урочистий захід для прийомної родини, яка припинила своє функціонування

Батьківство – найблагородніша місія людини. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого. Особливо це стосується тих батьків, які взяли на себе відповідальність за долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Найбільший страх, з яким стикаються люди, що виявили бажання взяти на виховання прийомну дитину – це страх перед невідомим, страх зіштовхнутися з труднощами та не полюбити чуже дитя, як своє рідне… Проте, не зробивши крок назустріч невідомому, як можна дізнатися про те, що трапиться на нашій дорозі? Звичайно, труднощі на шляху є і будуть, але хто із нас від них застрахований? То чи варто боятися? Переборовши сумніви, у жовтні 2015 року Шеремета Олена Савівна наважилася та прийняла до своєї родини 16-річного Євгена.

Прийомна мати зігріла своїм теплом та навчила його по-справжньому жити, творити та любити, тим самим наповнила новим змістом своє існування. Завдяки любові та терпінню вони стали справжньою родиною.
У липні 2019 року прийомна родина припинила функціонування, але Олена Савівна та Євген разом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *