У Мирнограді привітали з Днем усиновлення!

30 вересня у Мирнограді міський голова Олександр Брикалов на апаратній нараді урочисто привітав з Днем усиновлення мешканців міста, які взяли на виховання до своєї сім’ї осиротілу дитину. Очільник міста також висловив слова вдячності всім людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати в місті проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Від міської влади батьки-вихователі та прийомні батьки отримали цінні подарунки.
Політика нашого міста з пропаганди та підтримки національного усиновлення і розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сьогодні має позитивну динаміку. Все більше мирноградців ставляться з розумінням до проблем сирітства а ті, хто наважився таки прийняти дитину до своєї родини, підходять до цього свідомо та відповідально, мотивуючи своє рішення бажанням допомогти дитині.
Першу прийомну родину створено в м. Мирноград у листопаді 2006 року, а в грудні 2008 року батьками було усиновлено дитину! За 12 років в місті створено 21 прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу.
Щороку в місті в середньому усиновлюється 4 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. Протягом року до служби у справах дітей звертається від 4 до 6 родин, які бажають усиновити дитину. На сьогодні на території нашого міста проживає 54 усиновлені дитини, під опікою, піклуванням перебуває 98 дітей, створено та функціонує 9 прийомних сімей та 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 31 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.
Викоренити сирітство неможливо. І якщо дітей залишили напризволяще батьки та не має можливості влаштувати їх в іншу сім’ю, відповідальність за них бере на себе держава. Покинуті діти ростуть у напівлюбові, напівтурботі. А, можливо, вони змогли б дати багатьом дорослим відчуття повноти і гармонії. Адже так легко вирішити проблему: просто відкритися назустріч один одному. Сподіваємось, що вислів «чужих дітей не буває» – стане істиною, а всі покинуті діти будуть щасливі в сім’ях!
З Днем усиновлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *