Спорт організовує, соціалізує та змушує дітей бути самостійними та упевненими в собі

Беззаперечний факт, що спорт в житті дитини відіграє значну роль. Він допоможе їй зміцнити здоров’я, дисциплінувати, стати більш упевненою у своїх силах, подарує нових друзів. Але найважче для батьків – це прищепити інтерес та любов до занять спортом.
«Мотивація – це те, змушує вас почати. Звичка – це те, що змушує вас продовжувати», – висловлення відомого американського легкоатлета Джима Райана. На відміну від дорослих, у дитини відсутня самостійна постановка будь-яких високих цілей, які будуть її мотивувати. Тому єдине, що може привернути увагу дитини – це яскраві емоції!
13 травня 2021 року у м. Краматорську у парку культури та відпочинку «Ювілений» відбулися обласні змагання «Спортивна родина» серед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Захід був проведений Обласною дитячо-юнацькою спортивною школою для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків на виконання Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки, затвердженої розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації від 26.12.2016 № 1181 (зі змінами).

 

Незабутнім спогадом залишиться спортивний захід в пам’яті малолітніх дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу, який функціонує з 2019 року в м. Мирнограді на базі родини Хижяк Інни Дмитрівни та Хижняка Ігоря Валентиновича. Спортивно-розважальні змагання, в яких брала участь родина, відпочинок серед природи ще більше згуртували їх та підтримали сімейний дух. Учасники отримали від свята хороший настрій, подарунки і найголовніше – бажання ще брати участь у таких заходах та займатися спортом!
Усі батьки висловлюють подяку ОДЮСШ для дітей та директору парку культури та відпочинку «Ювілейний» м. Краматорська Марініну Віктору Івановичу за організацію змагань. Дякуємо за небайдужість до наших дітей!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *