Соціальна реабілітація та оздоровлення дітей у СОЦСР “Смарагдове місто” м. Святогірськ

Кожна дитина має право на відпочинок і дозвілля – свідчить Конвенція про права дитини. Та, на жаль, є діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, і батьки не можуть забезпечити їм гарний відпочинок та оздоровлення.
13 липня на соціальну реабілітацію та оздоровлення до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м.Святогірськ службою у спрвах дітей Добропільської райдержадміністрації було відправлено 13 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Одна дівчинка залишилась у центрі соціальної реабілітації ще на одну зміну. На сьогодні вже 31 дитина пройшла оздоровлення та повернулась до своїх родин із «Смарагдового міста» сповнена вражень та гарних емоцій.

Служба у справах дітей Добропільської райдержадміністрації висловлює щиру подяку за організацію підвезення та всебічну підтримку ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач). Допопога надана в рамках виконання соціальної угоди між підприємством з райдержадміністрацією (голова Олександр Баранник) та Добропільською районною радою (голова Юрій Середа ), за сприянням ГО “Добре Поле” (голова Любов Марченко),  Добропільському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Павлюк) та КНП «Районний центр первинної медико – санітарної допомоги Добропільської районної ради» (головний лікар Марина Бикова).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *