Робота з попередження соціального сирітства триває

Сім`я завжди була найбільш стабільною структурною одиницею суспільства. В ній закладаються основи особистості, засвоюються головні цінності людського спілкування, формується базис стосунків людини зі світом. Соціальне здоров`я суспільства, держави в цілому залежить передусім від виховної діяльності сім`ї. З метою виявлення порушень прав дітей, здійснення їх соціального та правового захисту, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з представниками Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області 11 березня 2020 року був проведений рейд “ Сім’я” на території Комишуватської сільської ради.
Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вказана сім»я неодноразово отримувала рекомендації щодо усунення недоліків у вихованні,утриманні,розвитку,медичного обстеження дітей з метою недопущення вилучення дітей із родини. В черговий раз з батьками проведена профілактична бесіда. За результатами рейду складено акт обстеження житлово-побутових умов дітей.
Члени комісії вирішили, що поведінка матері на час відвідування заслуговує на адміністративне покарання та запрошення на чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини.
Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації продовжить роботу, направлену на підвищення виховного потенціалу батьків та збереження родинного середовища для дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *