Проведення заходів до Дня усиновлення

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 № 1088/2008 щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. Невипадково цей день співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. В цьому році ми вже вкотре будемо вшановувати цей особливий день безмежної любові до дитини.
Усиновлення – це пріоритет та захист для дитини, яка втратила своїх батьків. В Донецькій області на сьогодні 90 сімей та одиноких громадян, які бажають взяти на виховання в свою сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену, батьківського піклування, на правах рідної дитини.
Згідно з оперативними даними протягом 8 місяців 2019 року в області усиновлено 98 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (на 20 дітей більше ніж за аналогічний період 2018 року), з них: громадянами України – 53, іноземними громадянами – 45.
Водночас, ще понад 1400 хлопчиків та дівчаток різного віку в переважній більшості з братами та сестрами перебувають на обліку з усиновлення, і чекають на свою люблячу родину.
Тому популяризація національного усиновлення, формування позитивного, толерантного ставлення до усиновлених дітей та усиновлювачів – це повсякденна і відповідальна робота в інтересах дитини.
Дуже актуально на сьогодні стає питання щодо відкритості усиновлення та зняття з цього питання таємниці, адже батьки, які народили та усиновили, мають однакові права та відповідальність, а діти народжені та усиновлені – це рідні діти.

В рамках проведення Дня усиновлення Донецькою облдержадміністрацією планується організація екскурсійної поїздки до м. Києва групи усиновлених дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у супроводі усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників, в складі 100 осіб. До екскурсії залучаються діти з 7 років. Батьки та діти будуть забезпечені в день екскурсії харчуванням та безоплатним проїздом. Сподіваємось, що  діти отримають багато приємних вражень та спогадів від поїздки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *