Проведення профілактичного рейду на території Світлодарської міської ради Бахмутського району

11 липня 2019 року на території Світлодарської міської ради Бахмутського району, службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно зі спеціалістами Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Бахмутського ВП проведений плановий профілактичний рейд з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Під час проведення даного рейду були відвідані 4 сім’ї в яких виховуються діти які перебувають на обліку служби у справах дітей БРДА які такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Спеціалістами служби у справах дітей з батьками проведена комплексна профілактична робота, надані рекомендації щодо подальшого вирішення питань з відповідального виконання батьківських обов’язків та подолання складних життєвих обставин в яких опинилась сім’я, складені акти обстеження житлово побутових умов проживання дітей.
За результатами рейду на двох батьків інспектором ювенальної превенції Бахмутського ВП складені протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 184, ч. 1 «неналежне виконання батьківських обовязків», чотири малолітні дитини, з метою проведення медичного обстеження та лікування, за письмовою заявою батьків були доставлені до КЗ «Сіверська міська лікарня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *