Проведення профілактичної роботи службою у справах дітей Добропільської райдержадміністрації

 За вікнами травень – шкільні канікули не за горами. Залишившись сам на сам зі своїм вільним часом, підлітки роблять вибір між корисними та «екстремальними» видами відпочинку. Попередження бездоглядності, безпритульності, жебрацтва серед неповнолітніх, соціального сирітства, підліткової злочинності та інших негативних проявів у дитячому середовищі є пріоритетним напрямком роботи всіх служб та організацій, причетних до роботи з дітьми.

З метою профілактики та запобігання негативним проявам серед дітей,  службою у справах дітей Добропільської райдержадміністрації  було організовано спільний профілактичний захід за участю спеціалістів Добропільського міськрайонного центру зайнятості та наркологічного відділення, який відбувся  22 травня 2019 року в Ганнівській загальноосвітній школі. До уваги школярів 9-11класів була запропонована лекція  «Найгірші форми дитячої праці та їх небезпека для дитини», де дітей було ознайомлено з Трудовим законодавством України, в частині врахування особливостей праці неповнолітніх (мінімальний вік прийому на роботу з 15 років, за письмовою згодою одного із батьків, скорочений робочий тиждень, заборона працювати вночі та позаурочний час тощо),  переліком важких робіт із небезпечними умовами, на яких забороняється працювати неповнолітнім. Також, учасників заходу  проінформували з питання : «Як не стати жертвою торгівлі дітьми в Україні.»

Медична сестра наркологічного відділення розповіла про шкідливі наслідки вживання наркотичних речовин та алкоголю  про те, що побороти шкідливі звички дуже складно і варто задуматися перш ніж погодитися на пропозицію покурити , випити спиртне або спробувати  наркотики.

Виступи спеціалістів супроводжувалися відеоматеріалами. Дитяча аудиторія охоче дискутувала,  цікавилася обговорюваними  питаннями. Діти отримали буклети з корисною для себе інформацією та координатами служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *