Про планування організації громадських робіт серед неповнолітніх у 2019 році

Літні канікули – найулюбленіша подія усіх дітлахів. Прекрасний час набратися позитивних емоцій, відпочити у дитячих таборах, поїхати у гості до бабусі, побавитись з друзями. Але, з настанням літніх канікул турбот менше лише у дітей – у батьків та дорослих осіб їх тільки додається бо дитячий відпочинок повинен бути спланованим та організованим.
Чим більше вільний час дитини зайнятий корисною працею, тим менше вирогідності, що вона підпаде під вплив негативного оточення та може скоїти протиправні дії.
Організація відпочинку дітей може бути направлена на поєднання корисного з приємним, тобто під час літніх канікул частина учнівської та студентської молоді бажає та може власною працею заробити собі певну суму коштів при проведенні громадських робіт, що є ефективним засобом реалізації політики зайнятості для дітей та учнівської молоді, який підвищує мотивацію до праці, поліпшує їх матеріальне становище.
Проведений службою у справах дітей облдержадміністрації моніторинг щодо організації влітку 2019 громадських робіт серед учнівської показав, що лише у 5 населених пунктах планується здійснення названих заходів, а саме:

Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.
На жаль, інші територіальні одиниці не вирішили питання створення фонду громадських робіт або при формуванні бюджету на 2019 рік в програмі соціально-економічного розвитку (або створеній цільовій власній місцевій програмі) передбачити виділення коштів для організації та проведення громадських робіт серед неповнолітніх у 2019 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *