Послуга з патронату в місті Авдіївка

У квітні 2021 року розпорядженням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації  ( далі – ВЦА) Покровського району Донецької області у  місті Авдіївка було запроваджено послугу  патронату над дитиною. Наприкінці квітня 2021 року до сімʼї патронатного вихователя на три місяці було влаштовано 1 дитину, у звʼязку зі складними життєвими обставинами, які склались у родині.  На час влаштування дитини до сім’ї патронатного вихователя у матері була змога знайти роботу, орендувати квартиру із задовільними умовами проживання. Весь час родина патронатного вихователя та матері дитини була під контролем служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, Авдіївського міського центру соціальних служб,  міждисциплінарної команди із соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

Три місяці пройшли дуже швидко, за цей час дитина закінчила 6 клас у школі, з патронатним вихователем відпочила на морі, а матір тим часом знайшла роботу та нове помешкання. І вже 30 липня 2021 року  за рішенням комісії з питань захисту прав дитини Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області дитина повернулась до своєї родини.

Запровадження послуги з патронату над дитиною допомогли вже 1 сім’ї з  міста Авдіївка подолати певні життєві труднощі та зберегти сімʼю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *