Попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства щодо дітей

07.07.2021 відбулося засідання круглого столу за темою: «Попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства щодо дітей», організованого Консультативною місією Європейського Союзу Представництва КМСС у м. Маріуполь.
В обговоренні проблемних питань взяли участь: управління сімʼї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, Головне управління Національної поліції у Донецькій області, Донецька обласна прокуратура, Краматорський міський суд Донецької області, Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги, ГО «Право на захист», ГО «Рада жінок Донеччини», Консультативна місія Європейського Союзу.

В ході обговорення виникло багато питань, вирішення яких потребує часу, а тому наступну зустріч призначено на вересень – жовтень 2021 року.
Сподіваємось, що спільними зусиллями усіх субʼєктів, дотичних до проведення роботи, направленої на попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства щодо дітей вдасться вирішити проблемні питання та мінімізувати випадки домашнього насильства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *