Підсумки проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

За результатами проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» встановлено, що на території Волноваської міської територіальної громади 5 дітей не приступило до навчання у закладах загальної середньої освіти.
Дві дитини закінчили 9 класів на індивідуальній формі навчання та за станом здоров’я не могли продовжувати навчання у 10 класі.
З батьками інших трьох дітей Службою у Справах дітей Волноваської міської військово-цивільної адміністрації спільно з працівниками Національної поліції в ході рейдів було проведено профілактичні бесіди щодо недопущення бродяжництва, насилля в сім’ї та поза нею, невиконання Закону України «Про загальну середню освіту», та роз’яснено, що відповідальність за здобуття повної загальної освіти дітьми повністю покладається на батьків. Обстежені умови проживання сімей, складені акти матеріально-побутових умов проживання дітей, умови проживання задовільні. Діти забезпечені всім необхідним, одягом, взуттям та продуктами харчування. Службою у справах дітей Волноваської міської військово-цивільної адміністрації ініційовано притягнення батьків до відповідальності за ст. 184 КУпАП.
За участю Служби у справах дітей Волноваської міської військово-цивільної адміністрації станом на 10.12.2021 року всі діти зараховані до 10 класу Волноваського закладу загальної середньої освіти II-III ступенів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *