Надання методичної допомоги службі у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради (об’єднаної територіальної громади)

Під час відування були обговорені питання щодо створення в громаді Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»; питання організації роботи щодо обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо.

Служба у справах дітей створена рішенням Миколаївської міської ради від 20.12.2018 № 26-ХХVI-8 «Про створення служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради». Передача особових справ від Слов’янської райдержадміністрації відбулась у листопаді 2019 року. Кількість дитячого населння в громаді  -2008 чол.

Штатна чисельність служби у справах дітей складає 2,25 штатні одиниці (начальник, спеціаліст та бухгалтер – 0,25 ставки).

Укомплектованість служби складає 100%. На первинному обліку в службі перебуває 60 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 дитини, які проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків по вихованню дітей. На територіальному обліку в службі перебуває 114 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом І півріччя 2020 року на первинний облік в службі у справах дітей взято 3 дитини, з них: 2-влаштовані під опіку/піклування, 1- до навчального закладу І-ІІ рівня аккредитації.

Надані методичні рекомендації щодо створення ЄІАС «Діти» та приведення документації щодо ведення обліку-дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до вимог чинного законодавства.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *