Надання методичної допомоги Андріївській сільській раді (об’єднаній територіальній громаді) Слов’янського району Донецької області

Начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Тимофеєвою Н.М., головними спеціалістами відділу опіки та піклування служби у справах дітей облдержадміністрації Павленко М.В. та Овчаровим Р.В., з метою координації та методичного супроводу діяльності ОТГ щодо організації виконання функцій у сфері захисту прав дітей,  проведено відвідування Андріївської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Слов’янського району Донецької області.

З головою громади, Миколою Яковичем Діхтенко, та її представниками були обговорені питання щодо виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 № 890 «Про деякі питання діяльності обʼєднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей» в частині створення в громаді служби у справах дітей; влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання; розвитку та поширенню на території громади таких форм влаштування дітей як малі групові будинки, центри соціальної підтримки дітей та сімей, сім’ї патронатних вихователів, дитячі будинки сімейного типу.

Станом на 05.06.2019 кількість дитячого населення в громаді складає 345 дітей, з них:  6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та  1 дитина, яка перебуває у складних життєвих обставинах. В громаді є уповноважена особа з питань захиту прав дітей.

Голова Андріївської ОТГ, Діхтенко М.Я., зазначив, що майбутнє громади-це її діти, які повинні бути соціально захищені та на сьогодні в громаді існує необхідність у створенні служби у справах дітей та наповненні її кваліфікованими кадрами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *