Надання методичної та практичної допомоги Миколаївській об’єднаній територіальній громаді

Служба у справах дітей облдержадміністрації спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час робочої зустрічі з представниками Миколаївської об’єднаної територіальної громади Донецької області надали методичну та практичну допомогу громаді з питання захисту прав дітей та соціального захисту населення.
Під час робочої зустрічі були оговорені питання щодо забезпечення належного рівня надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді; організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення; стану справ щодо захисту прав дітей та шляхів вирішення проблем у даному напрямку; питання щодо створення центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у громаді та введення посад фахівців із соціальної роботи, тощо.
Станом на 28.03.2019 в ОТГ створена служба у справах дітей (штатна чисельність 2 особи). Наразі працює 1 особа (провідний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Гребенюк О.О.), посада начальника служби залишається вакантною та з 04.04.2019 буде об’явлений конкурс на заміщення посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *