Микола Кулеба презентував результати моніторингу мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей

16 липня 2020 року начальник служби у справах дітей Тимофеєва Н.М та заступник начальника- начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей облдержадміністрації Соболевська Л.В. прийняли участь у онлайн-конференції Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з питання результатів моніторингу мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Участь у заході взяли Міністр соціальної політики Марина Лазебна, т. в. о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, директор Alinea в Україні, керівник проекту SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance Танія Санфорд Аммар, регіональний директор Фонду Lumos у Європі Ірина Маланчук.

Моніторинг системи інтернатних закладів проводиться уповноваженим з прав дитини в межах реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

Микола Кулеба привернув увагу учасників конференції до основних тенденцій, які відображають просування реформи деінституціалізації, зокрема щодо зміни мережі закладів; кількості та вікових характеристик дітей, які в них виховуються, їхнього стану здоров’я; кадрового та фінансового забезпечення закладів.

Дані моніторингу демонструють поступ у впровадженні Національної стратегії, а також окреслюють проблеми, на розв’язанні яких потрібно зосередитись для успішної реалізації цієї реформи.

Детальна презентація моніторингу:

презентація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *