Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції разом із співробітником управління «Служби у справах дітей» Маріупольської міської ради провели нічний рейд по всім кафе та комп’ютерним клубам  Центрального району міста Маріуполя

В ході відпрацювання було виявлено заклад, де перебували двоє неповнолітніх 14 та 15 років. У відношенні адміністраторів закладу складено адміністративний матеріал, а дітей доставлено додому. Крім того, із дітьми та їх батьками проведено профілактичну бесіду.

Додатково, поліцейські  та служба у справах дітей м. Маріуполя провели з  працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування профілактично-роз’яснювальну роботу з метою недопущення перебування осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку після 22:00 у вказаних закладах без супроводу дорослих.

Працівників закладу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Перебування неповнолітнього в розважальному закладі після 22:00 без супроводу дорослих).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *