Громадські оплачувані роботи для учнівської молоді у м. Добропілля

Протягом учнівського року діти старанно вчаться і отримують знання, але з настанням літніх канікул у них з’являється вільний час і молодь не проти працювати. Адже праця – це й невеличка фінансова незалежність від батьків, й можливість спробувати власні сили. Одним з дієвих засобів тимчасового працевлаштування учнів старших класів є оплачувані громадські роботи, які мають суспільно-корисну спрямованість.
Для вирішення питання організації громадських робіт тимчасового характеру для учнівської молоді у 2019 році у виконкомі Добропільської міської ради 17 травня 2019 року відбулося засідання робочої групи щодо вирішення питання надання якісних соціальних послуг неповнолітнім підліткам, які скоїли злочини та які перебувають на обліку в службі у справах дітей Добропільської міської ради, як діти, що проживають в родині, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Відкрила засідання начальник служби у справах дітей Добропільської міської ради Оксана Уколова, яка підкреслила, що тимчасова зайнятість молоді під час літніх канікул є важливим інструментом сприяння зайнятост та акцентувала увагу, що фінансування громадських робіт для учнівської молоді здійснюється за рахунок місцевого бюджету.
Заступник голови Добропільської міської ради Олексій Галицький підтримав ініціативу і зазначив, що потрібно розробити дієвий механізм створення робочих місць для працевлаштування учнівської молоді та їх фінансування у місті.
Під час засідання жваво йшло обговорення проблемних питань. Присутні вирішили докласти власних зусиль, аби учнівська молодь мала можливість працювати під час літніх канікул.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *