Форум-практикум «Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння»

З метою обʼєднання зусиль представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування над впровадженням Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецькій області на 2019-2022 роки 20-21 березня 2019 року у м. Святогірську пройшов форум-практикум для офіцерів поліції ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області та представників закладів освіти на тему: «Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння».

До участі у роботі форуму були запрошені начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Тимофеєва Н.М. та головний спеціаліст відділу профілактичної роботи та соціального захисту Служби у справах дітей облдержадміністрації Оніщенко М.А.
В ході проведення форуму учасники заходу були ознайомлені з метою та змістом Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецькій області на 2019-2022 роки, із методами роботи, які вже застосовуються на практиці та наступними кроками з реалізації програми, шляхом залучення до розвʼязання конфліктів у якості тренерів-медіаторів працівників ювенальної превенції, із змінами в законодавстві щодо протидії булінгу, оволоділи практичними навичками з використання інструментів та сучасних методик, що можуть застосовуватись у закладах освіти для попередження правопорушень та інших негативних явищ.

Начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Тимофеєва Н.М. ознайомила присутніх із статистичними даними опитувань, проведених серед школярів 11-16 років (1460 дітей) щодо схильності до суїцидальної поведінки дітей, роботу, направлену на попередження булінгу, правопорушень, шляхом обʼєднання зусиль працівників поліції, освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Нові підходи до профілактики правопорушень серед дітей та скоординована робота всіх структур, причетних до охорони дитинства, надихає на мету суттєвого зниження злочинності, правопорушень, бездоглядності, інших негативних проявів серед неповнолітніх в Донецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *