До уваги батьків!

Літні канікули – це період відпочинку наших дітей та посиленої уваги батьків, особливо, коли мова йде про дозвілля! Нажаль, канікули не проходять без прикрих випадків. Легковажне поводження дітей біля водоймищ та на воді, без нагляду дорослих, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.
Так, 23.06.2021 року Службою у справах дітей Волноваської міської військово-цивільної адміністрації спільно з поліцейськими Волновахи та працівникоми ГУ ДСНС проведений рейд по водоймищам, які розташовані на території Волноваської міської військово-цивільної адміністрації. Всі діти та їх батьки попереджені про те, що треба постійно бути обережним та суворо дотримуватися правил поведінки на воді та біля неї. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя та приємного відпочинку

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей! Розкажіть про правила безпеки! Це варто зусиль! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки.
Пам’ятайте! Життя наших дітей залежіть тільки від нас самих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *