Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи, з їх числа, отримали ключі від власного житла

У Краматорську пройшла урочиста церемонія вручення ключів дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа від житла, придбаного за рахунок субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів, ОТГ на умовах співфінансування 50/50. Сьогодні 40 дітей з Костянтинівки, Краматорська, Покровська, Лимана, Мирнограда, Добропілля, Селидового; Добропільського, Бахмутського, Покровського, Слов’янського, Мар’їнського, Волноваського районів, Олександрівської та Черкаської ОТГ отримали ключі від квартир та будинків.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко звернувся до присутніх з вітальним словом.

«Приємно відзначити, що взяті зобов’язання на 2019-й рік перед дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, Донецька обласна державна адміністрація виконала. Не залишаються поза увагою і дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ): сьогодні родині Андрія і Тетяни Голубевих, які виховують 9 дітей, вручили ключі від автомобіля Форд-Транзит», – заявив очільник області.

У 2019-му Донеччина отримала субвенцію з державного бюджету у сумі 79 млн гривень на виплату грошової компенсації та придбання 204 одиниць житла. Загалом за умов співфінансування з обласного та місцевих бюджетів за цією програмою протягом року було придбано 120 квартир та будинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *