День профілактики та популяризація здорового способу життя в м.Бахмут

З метою ефективного співробітництва установ та організацій, які проводять профілактичну роботу зі учнями на базі навчальних закладів м. Бахмут, 31.01.2019 року службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з зацікавленими організаціями та установами у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 проведено День профілактики та популяризації здорового способу життя.
Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, формування відповідальної поведінки та профілактика негативних явищ серед учнів.
В рамках зазначеного заходу учням 7-9 класів спеціалістом служби у справах дітей роз’яснюється Конвенція ООН про права дитини, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться бесіда щодо попередження насильства в сім’ї, майором вн. служби проводиться профілактична бесіда «ТИ І ЗАКОН. Види відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушення», лікарем КНП «ЦПМД м. Бахмута» – щодо профілактики захворювань шлунково – кишкового тракту.

З хлопчиками 8 та 9 класів проводиться бесіда лікарем – венерологом КЛПУ «Міський шкірно – венерологічний диспансер м. Бахмут» на тему «Профілактика шкірно – венерологічних захворювань, які передаються статевим шляхом» і з дівчатами старших класів лікарем акушером – гінекологом кабінету планування сім’ї КЗОЗ «Бахмутська централь районна лікарня» – бесіда на тему «Гігієна та профілактика гінекологічних захворювань у дівчат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *