Будьмо вірними справам наших пращурів!

80 років минуло з того часу, коли 15 березня 1939 року Карпатська Україна стала незалежною. Однак, ми і досі пам’ятаємо, як боронили українці Карпат свою землю від окупантів, союзників Німеччини, і цю пам’ять бережливо передаємо із покоління в покоління.


Так, протягом березня – травня 2019 року вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області ознайомилися з основними історичними матеріалами щодо оголошення незалежності та боротьби українців за незалежність Карпатської України, здійснили екскурс у мальовничі куточки Карпат, готували інформаційні повідомлення на тему: «Августин Волошин – творець Карпатської України». Молодші дітлахи із задоволення малювали малюнки «Я подорожую Карпатами», для дітей старшого віку проведено прес-конференцію «Проголошення незалежності Карпатської України» – Августин Волошин.
«Ми хочемо жити своїм власним життям, своєю українською культурою і, захищаючи послідовно та твердо своє, ми не відцураємося від шанування духовного багатства інших»,- ці слова Августина Волошина, які він промовив 12 січня 1939 року, не втратили свою актуальність і сьогодні. Будьмо вірними справам наших пращурів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *