Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні у Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей

Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Щороку вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх тих, хто віддав своє життя за нашу свободу і щасливе майбутнє.


Протягом 8 – 9 травня вихованці Центрів покладали квіти до пам’ятників та обелісків загиблим героям, малювали малюнки, читали вірші, співали пісні воєнної тематики, зустрічалися з земляками-ветеранами Великої Вітчизняної війни. Для дітей організовані та проведені тематичні бесіди «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», інформаційні заходи «День пам’яті та примирення», години пам’яті «Той травень в пам’яті людей», перегляд відеороликів про подвиг українського народу під час війни.
З яким задоволення дітлахи брали участь у роботі польової кухні, пригощалися польовим обідом, з’ясовували, хто найсильніший та найспритніший під час спортивних змагань, присвячених річниці перемоги над нацизмом.
Діти мають пам’ятати, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *