Захист прав дітей у Волноваському районі

30.01.2019 року головним спеціалістом служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації Некипілою Т.О. та спеціалістом служби у справах дітей Бабенко М.М. був проведений рейд «Сім’я» в 4 сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та в 4 сім’ї, де виховуються діти під опікою/піклуванням.
Відвідана сім’я, в якій мати недбало ставилася до своїх батьківських обов’язків. Будучи матір’ю трьох малолітніх дітей, вона дозволяла собі зловживати спиртними напоями, залишати дітей без нагляду на декілька днів у сторонніх осіб, не вважала необхідним займатись вихованням та розвитком дітей.
З метою збереження біологічної родини службою у справах дітей Волноваської райдержадміністрації було запропоновано матері за її заявою влаштувати тимчасово молодшу дитину до будинку дитини «Антошка» м. Краматорськ та двох старших дітей до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації. Метою влаштування дітей було надання матері можливості покращити свій спосіб життя та забезпечити дітям щасливе дитинство поряд з матір’ю.
За час перебування дітей в державних закладах за направленням служби у справах дітей райдержадміністрації за власним бажанням мати пройшла курс лікування у лікаря – нарколога від алкогольної залежності, усвідомила свою відповідальність за майбутнє дітей. Наступним кроком матері було винаймання облаштованого житла, куди б вона мала змогу повернути дітей. На даний час мати готується до офіційного працевлаштування.
Весь цей час мати буда занепокоєна долею дітей, сумувала за ними, що спонукало її підтримувати зв’язок із держзакладами, де перебувають її діти та відвідувати їх.
У січні 2019 року мати звернулась із заявою до служби у справах дітей про повернення її дітей в сім’ю. Заява буде розглянута на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дітей Волноваської райдержадміністрації.
Дуже хотілося б, щоб кожна сім’я, яка потрапила в скрутні життєві обставини, мала сили та наснагу до подолання всіх життєвих негараздів, адже кожна дитина має право на родинний затишок та щасливе дитинство.

Також були відвідані сім’ї опікунів. Порушень прав дітей не виявлено, діти забезпечені всім необхідним для повноцінного життя, розвитку та навчання. Всі діти застраховані, мають Єдині квитки, опікуни вчасно отримують державну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Опікунам рекомендовано щорічно оздоровлювати дітей за державні кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *