17 дітей з міста Маріуполя матимуть можливість оздоровитись у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто»

Управлінням «Служба у справах дітей» міської ради було організовано  санаторно-курортне лікування дітей, які потребують додаткового соціального захисту (батьки яких тимчасово не працюють та потрапили у складні життєві обставини), у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м. Святогірськ.

17 дітлахів виїхали з міста автобусом, наданим виконавчим комітетом міської ради, у супроводі співробітників управління «Служба у справах дітей» міської ради та медичного працівника.

Шлях до м.Святогірська  видався дуже насиченою: діти були в захваті від поїздки та краєвидів області (більшість з них ніколи не виїжджали за  місто), до того ж, у одного з хлопчиків був день народження. Незважаючи на втому від дороги, дітлахи з не менш захватом оглядали «Смарагдове місто», яке розташовано в одному з наймальовничих місць Донецької області.

Батьки дітей дуже вдячні Маріупольській  міській раді та керівництву Департаменту освіти та науки облдержадміністрації за можливість безкоштовно  оздоровити дітей у санаторно-оздоровчому центрі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *